Homepage www.ramon.cz

   Radiostanice
   GPS
   GPS aplikace
   Mobilní telefony
   Odposlech
   Společné antény
   Informace o nás


RAMON
Svět komunikování ...


Komunikace mezi lidmi může mít různý rozměr a různou formu. Naší doménou je komunikace pomocí bezdrátových spojovacích prostředků založená na využití špičkového profesionálního zařízení. Taková komunikace může mít formu spojení mezi dvěma radiostanicemi, nebo spojení v rámci celé radiové sítě. Můžeme přenášet hovor, nebo datové povely a informace. Neomezujeme se jenom na radiostanice, k přenosu informace můžeme použít i pagery, nebo možnosti spojení pomocí mobilních sítí standardu GSM. Způsobů a řešení je mnoho.

Nenabízíme jen vlastní radiokomunikační zařízení, naším cílem je vždy zajisti komplexní službu. Pomáháme nejdříve hledat nejvýhodnější řešení, můžeme provést projekční práce, vlastní dodání technologie, montáže a posléze i servisní podporu.

Máme zkušenosti z oblasti radiových sítí pro Hasičské záchranné sbory, Záchranné služby, stavební, montážní a servisní firmy, Zdravotnická zařízení a renomované hotely. To jsou velké projekty, ale mnoho zkušeností máme se zajištěním radiového spojení pro malé sportovní organizace ať již z oblasti lyžování, cyklistiky, nebo automobilových závodů.

Pokud hledáte spolehlivý způsob mobilního radiového spojení, kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Copyright © 2002-2005 CETTRA, s. r. o. & RAMON COMMUNICATION, s r. o. Všechna práva vyhrazena. 
radiostanice Motorola a PMR vysílačky