Homepage www.ramon.cz

   Radiostanice
   GPS
   GPS aplikace
   Mobilní telefony
   Odposlech
   Společné antény
   Informace o nás


Garmin
Auto-moto GPS přijímače


StreetPilot III Deluxe
GPS s barevným displejem vhodný do automobilu s funkcí optimalizace trasy. Obsahuje: přístroj, dat. kabel k PC, napájecí kabel do cigaret. zapalovače, ext. výstup, stojánek, 128 MB karta a CD podr. map Evropy MapSource City Navigator.
  
GPS V Deluxe
Přenosný GPS přístroj vhodný pro použití v automobilu s funkcí optimalizace trasy. Obsahuje: datový kabel pro komunikaci s PC, napájecí kabel do autozapalovače, stojánek a CD-ROM s mapami Evropy Routable MetroGuide, manuál, stručný přehled ovládání.
  
GPSMAP 176
Přenosný univerzální GPS přijímač. Obsahuje: vlastní přijímač s displejem s 10 úrovněmi šedi, stojánek, datový kabel k PC, napájecí/datový kabel bez konektorů, manuál a kartu pro rychlou orientaci. Možnost nahrávání digitálních námořních map a automap.
  
GPSMAP 176C
Přenosný univerzální GPS přijímač. Obsahuje: vlastní přijímač s displejem s 16 barvami, stojánek, datový kabel k PC, napájecí/datový kabel bez konektorů, manuál a kartu pro rychlou orientaci. Možnost nahrávání digitálních námořních map a automap.Copyright © 2002-2005 CETTRA, s. r. o. & RAMON COMMUNICATION, s r. o. Všechna práva vyhrazena. 
radiostanice Motorola a PMR vysílačky