Homepage www.ramon.cz

   Radiostanice
   GPS
   GPS aplikace
   Mobilní telefony
   Odposlech
   Společné antény
   Informace o nás


Garmin
Letecké GPS přijímače


GPS MAP195
Letecký GPS přijímač s extrémně velkým displejem ( 38.400 pixelů ), který stejně jako GPS III Pilot kombinuje v sobě výhody zobrazení pozemní mapy s Jeppesen databází.
  
GPS III Pilot
GPS III Pilot – nejoblíbenější a nejprodávanější přístroj ve své kategorii. Jednoduché ovládání, možnost orientace displeje i na výšku pouhým stiskem tlačítka a pozemní mapa s Jeppesen databází řadí tento GPS k jednomu z nejkvalitnějších přístrojů v letecké kategorii.
  
GPSMAP 295
nejnovější letecká GPS od firmy Garmin s barevným displejem, který každého uchvátí. Nové vlastnosti tohoto přístroje jsou skutečně skvělé. Detailní pozemní mapa Vám ukáže co leží právě pod Vámi a v kombinaci s Jeppesen databází Vám poskytne přesné údaje potřebné přímo při Vašem letu, nebo při jeho plánování.
  
GPSMAP 196
Nový letecký přístroj s displejem s vysokým rozlišením, Jeppessen databází, mechanikou na datové karty pro podrobné mapy Garmin a vestavěnou pokladovou mapou, která podporuje autorouting (výpočet cesty po edotlivých odbočkách). Standardní pack obsahuje: přístroj, externí anténu, datový kabel, napájecí kabel, stojánky na přístrojovou desku a na knipl, uživatelský manuál.Copyright © 2002-2005 CETTRA, s. r. o. & RAMON COMMUNICATION, s r. o. Všechna práva vyhrazena. 
radiostanice Motorola a PMR vysílačky