Homepage www.ramon.cz

   Radiostanice
   GPS
   GPS aplikace
   Mobilní telefony
   Odposlech
   Společné antény
   Informace o nás


Garmin
Námořní GPS přijímače


GPSMAP 176
Přenosný univerzální GPS přijímač. Obsahuje: vlastní přijímač s displejem s 10 úrovněmi šedi, stojánek, datový kabel k PC, napájecí/datový kabel bez konektorů, manuál a kartu pro rychlou orientaci. Možnost nahrávání digitálních námořních map a automap.
  
GPSMAP 176C
Přenosný univerzální GPS přijímač. Obsahuje: vlastní přijímač s displejem s 16 barvami, stojánek, datový kabel k PC, napájecí/datový kabel bez konektorů, manuál a kartu pro rychlou orientaci. Možnost nahrávání digitálních námořních map a automap.
  
GPS 126
Námořní GPS přijímač s LCD displejem. Obsahuje: přijímač se zabudovanou (vnitřní) anténou, stojánek, datový/napájecí kabel, manuál.
  
GPS 128
Námořní GPS přijímač s LCD displejem. Obsahuje: přijímač, námořní externí anténa (GA29), stojánek, datový/napájecí kabel, manuál. Vícejazyčná podpora v ovládacím softwaru.
  
GPS 152
Námořní GPS přijímač s LCD displejem. Obsahuje přijímač, ext. anténu GA-29, displej s vysokým rozlišením, vestavěná mapová báze s námořními navigačními objekty, stojánek, datový/napájecí kabel, manuál.
  
GPSMAP 162 s interní anténou
Námořní GPS přijímač s LCD displejem. Obsahuje : vestavěnou digitální mapu světa, stojánek, napájecí/datový kabel, atd. Přístroj umožňuje nahrávat podrobné mapy vybraného území z CD-ROMů, které lze dokoupit.
  
GPSMAP 162 s externí anténou
Námořní GPS přijímač s LCD displejem. Obsahuje: dtto 010-00192-02 s tím rozdílem, že místo zabudované antény je přístroj osazen vnější tyčkovou polohovatelnou anténou.
  
GPSMAP 168 Sounder
Námořní GPS přijímač a sonar s LCD displejem. Obsahuje: dtto 010-00192-02 s tím rozdílem, že je zde ještě přidán sonar. Data z GPS a sonaru lze současně zobrazovat na displeji přístroje.
  
GPSMAP 168 Sounder
Námořní GPS přijímač se sonarem a LCD displejem. Obsahuje: dtto 010-00202-01, přístroj osazen vnější tyčkovou polohovatelnou anténou.
  
GPSMAP 180
GPS s možností zobrazování map na výměnných kartách. Obsahuje: velký displej (14 cm uhlopříčka), externí anténu (GA 28), datový a napájecí kabel, stojánek, manuál.
  
GPSMAP 182 s interní anténou
Námořní GPS přijímač s velkým displejem a možností nahrávání podrobných map. Obsahuje: vlastní přijímač, stojánek, napájecí/datový kabel, ochrannou krytku displeje, manuál a kartu pro rychlou orientaci, int. anténu.
Přístroj nové řady na přehrávatelné paměťové karty, kompatibilita s MapSource MetroGuide, BlueChart, Roads&Rec.
  
GPSMAP 182 s externí anténou
Námořní GPS přijímač s LCD displejem. Obsahuje : dtto GPSMAP 182 s tím rozdílem, že místo zabudované antény je přístroj osazen vnější tyčkovou polohovatelnou anténou.
  
GPSMAP 185 Sounder se sondou
GPS se sonarem s možností zobrazování map na výměnných kartách. Obsahuje: námořní externí anténa (GA 28), datový/napájecí kabel, stojánek, uživatelský manuál, karta pro rychlou orienatci, plastová sonda sonaru s detekcí hloubky (typ 010-10105-00).
  
GPSMAP 185 Sounder bez sondy
GPS s možností zobrazování map na výměnných kartách. Obsahuje : totéž jako předchozí (010-00150-00), bez sondy sonaru.
  
GPSMAP 188 Sounder s externí anténou a se sondou
Mapový GPS se sonarem s možností dohrávání map z edice MapSource na datové karty. Obsahuje : námořní externí anténa (GA 29), datový/napájecí kabel, stojánek, uživatelský manuál, karta pro rychlou orienatci, plastová dvoufrekvenční sonda (10°/40°) sonaru s detekcí hloubky a teploty vody. Vhodné pro potápění, rybaření, mapování objektů na dně.
Nástupce GPSMAP185, kvalitnější displej, jednodušší ovládání, dvoufrekvenční sonar vhodný i do mělkých vod. V prodeji také bez sondy.
  
GPAMAP 188C Sounder s externí anténou a se sondou
Mapový GPS s barevným displejem s viditelností na přímém slunci a se sonarem s možností dohrávání map z edice MapSource na datové karty. Obsahuje : námořní externí anténa (GA 29), datový/napájecí kabel, stojánek, uživatelský manuál, karta pro rychlou orienatci, plastová dvoufrekvenční sonda (10°/40°) sonaru s detekcí hloubky a teploty vody. Vhodné pro potápění, rybaření, mapování objektů na dně.
Nástupce GPSMAP185, kvalitnější displej, jednodušší ovládání, dvoufrekvenční sonar vhodný i do mělkých vod.
  
GPSMAP 230
GPS s možností zobrazování map na výměnných kartách. Obsahuje : velký LCD displej (18,4 cm uhlopříčka), externí anténu (GA 28), stojánek, datový/napájecí kabel, manuál.
  
GPSMAP 232
Námořní GPS přijímač a sonar s velkým displejem a možností nahrávání podrobných map. Obsahuje: vlastní přijímač, stojánek, datový/napájecí kabel, ochrannou krytku displeje, externí anténu GA29 s 9 m kabelem, manuál a kartu pro rychlou orientaci. Přístroje nové řady na přehrávatelné paměťové karty, kompatibilita s MapSource MetroGuide, BlueChart, Roads&Rec. V prodeji také s barevným diplejem.
  
GPSMAP 238 Sounder se sondou
Mapový GPS se sonarem s možností dohrávání map z edice MapSource na datové karty. Obsahuje : námořní externí anténa (GA 29), datový/napájecí kabel, stojánek, uživatelský manuál, karta pro rychlou orienatci, plastová dvoufrekvenční sonda (10°/40°) sonaru s detekcí hloubky a teploty vody. Vhodné pro potápění, rybaření, mapování objektů na dně.
Nástupce GPSMAP235, kvalitnější displej, jednodušší ovládání, dvoufrekvenční sonar vhodný i do mělkých vod. Větší verze přístroje GPSMAP188.
  
GBR-21
Přijímač diferenčních korekcí. Obsahuje : vlastní přijímač plus anténa, 9 m propojovací kabel, datový/napájecí kabel, manuál.
  
GPSMAP 2006
Velký námořní GPS a plotter s možností nahrávání podrobných map. . Obsahuje: vlastní přijímač s displejem o uhlopříčce 18,2 cm s 10 úrovněmi šedi, WAAS sensor GPS17, stojánek, napájecí/datový kabel, ochrannou krytku displeje, manuál.
Přístroje nové řady na přehrávatelné paměťové karty, kompatibilita s MapSource MetroGuide, BlueChart, Roads&Rec.
  
GPSMAP 2006C
Velký námořní GPS a plotter s možností nahrávání podrobných map. Obsahuje: vlastní přijímač s displejem o uhlopříčce 16,3 cm s 256 barvami, WAAS sensor GPS17, stojánek, napájecí/datový kabel, ochrannou krytku displeje, manuál.
Přístroje nové řady na přehrávatelné paměťové karty, kompatibilita s MapSource MetroGuide, BlueChart, Roads&Rec.
  
GPSMAP 2010
Velký námořní GPS a plotter s možností nahrávání podrobných map. . Obsahuje: vlastní přijímač s displejem o uhlopříčce 23,9 cm s 10 úrovněmi šedi, WAAS sensor GPS17, stojánek, napájecí/datový kabel, ochrannou krytku displeje, manuál.
Přístroje nové řady na přehrávatelné paměťové karty, kompatibilita s MapSource MetroGuide, BlueChart, Roads&Rec.
  
GPSMAP 2010C
Velký námořní GPS a plotter s možností nahrávání podrobných map. . Obsahuje: vlastní přijímač s displejem o uhlopříčce 26,4 cm s 256 barvami, WAAS sensor GPS17, stojánek, napájecí/datový kabel, ochrannou krytku displeje, manuál. Přístroje nové řady na přehrávatelné paměťové karty, kompatibilita s MapSource MetroGuide, BlueChart, Roads&Rec.Copyright © 2002-2005 CETTRA, s. r. o. & RAMON COMMUNICATION, s r. o. Všechna práva vyhrazena. 
radiostanice Motorola a PMR vysílačky