Homepage www.ramon.cz

   Radiostanice
   GPS
   GPS aplikace
   Mobilní telefony
   Odposlech
   Společné antény
   Informace o nás


Garmin
Ruční GPS přijímače


eTrex
Miniaturní ruční GPS s velmi nízkou spotřebou, vydrží až 22 hodin. Dále je v dodávce zahrnut řemínek, manuál.
  
eTrex Camo
Miniaturní ruční GPS ( jako eTrex ) s přírodním, krycím zbarvením. Oproti eTrexu má navíc stránku s pozicí Slunce a Měsíce + výpočet času pro lov.
  
eTrex Summit
První miniaturní paralelní 12 kanálový GPS přijímač s elektronickým kompasem a barometrickým výškoměrem. V dodávce je zahrnut přijímač, manuál a řemínek.
  
eTrex Venture
Vestavěná databáze měst celého světa, paměť 1MB na dohrání bodů zájmu. V dodávce zahrnut přijímač, manuál, řemínek a kabel pro komunikaci s PC.
  
eTrex Legend
Vestavěná mapa celého světa s detailem pro Evropu, Afriku a Stř. Východ (jako eMap). V dodávce zahrnut přijímač, manuál, řemínek a kabel pro komunikaci s PC.
  
eTrex Legend Europe
Stejný jako eTex Legend, v ceně navíc zahrnuto CD MetroGuide s podrobnými mapami států západní Evropy. V dodávce dále zahrnut přijímač, manuál, řemínek a kabel pro komunikaci s PC.
  
eTrex Vista
Miniaturní 12 kanálový GPS přijímač s vestavěným elektronickým kompasem a barometrickým výškoměrem. Vestavěná mapa celého světa s detailem pro Evropu, Afriku a Stř. Východ, 24 MB volné paměti pro další podrobné mapy. V dodávce zahrnut přijímač, manuál, řemínek a kabel pro komunikaci s PC.
  
eTrex Vista Europe
Stejný jako eTrex Vista (010-00243-01), v ceně zahrnuto CD MetroGuide s podrobnými mapami států západní Evropy.
  
Geko 101
Nový miniauturní 12ti kanálový GPS přijímač za bezkonkurenční cenu. Obsahuje: vlastní GPS přijímač, poutko, uživatelský manuál a kartu pro rychlou orientaci. Chybí čeština.
  
Geko 201
Nový miniauturní 12ti kanálový GPS přijímač za bezkonkurenční cenu. Obsahuje: vlastní GPS přijímač, poutko, uživatelský manuál a kartu pro rychlou orientaci. Oproti modelu 101 je navíc podpora češtiny a větší paměti na uživatelská data (trasové body, záznam prošlé cesty).
  
GPS 12
Ruční GPS s vestavěnou anténou. Obsahuje: řemínek, manuál, stručný přehled ovládání. Nelze připojit externí anténu. Vícejazyčná podpora v ovládacím softwaru.
  
GPS 12 XL
Ruční GPS s vestavěnou anténou. Obsahuje: 4 tužkové baterie, řemínek, ochranné pouzdro, manuál, stručný přehled ovládání. V přijímači je interní databáze vybraných světových měst. Vícejazyčná podpora v ovládacím programu přístroje.
  
GPS II PLUS
Ruční GPS. Obsahuje: vnější odnímatelnou anténu, velcro pásku (suchý zip), řemínek, manuál, stručný přehled ovládání. V přijímači je interní databáze vybraných světových měst.
  
GPS III PLUS
Ruční GPS. Obsahuje: datový kabel pro komunikaci s PC, řemínek, manuál, stručný přehled ovládání. Přístroj obsahuje detailní mapu Evropy a umožňuje nahrávat další podrobné mapy z CD-ROMů.
  
eMap
Miniaturní ruční GPS. Obsahuje : řemínek, manuál a stručný přehled ovládání. Přístroj obsahuje detailní mapu Evropy a umožňuje nahrávat další podrobné mapy z CD-ROM médií.
  
eMap Deluxe
Miniaturní ruční GPS stejný jako eMap. Navíc obsahuje kabel pro komunikaci s PC a prázdnou datovou kartu (16 MB) pro přenos podrobných map z CD-ROM do přístroje.
  
eMAP Europe
Stejný jako eMAP Deluxe (010-00201-01), navíc s CD MetroGuide s podrobnými mapami států západní Evropy.
  
GPS 72
Větší ruční nemapový GPS přijímač, disponuje pamětí 1MB pro dohrávání databází bodů zájmu. Základní příslušenství v ceně: poutko na ruku, český a anglický podrobný manuál. Zatím bez ovládání v češtině.
  
GPS 76
Ruční GPS přijímač. Obsahuje datový kabel, řemínek manuál. V přijímači je databáze měst a základní námořní mapová databáze - majáky, sirény, apod. Interní 1MB paměť pro dohrávání bodů z CD.
  
GPSMAP 76
Ruční GPS přijímač. Obsahuje datový kabel, řemínek manuál. V přijímači je detailní mapa Evropy a základní námořní mapová databáze - majáky, sirény, apod. Interní 8MB paměť pro dohrávání podrobnějších map z CD.
  
GPSMAP 76 S
Ruční GPS s barovýškoměrem a mag. kompasem. Obsahuje: stejně jako GPSMAP 76, ale má 24 MB paměti pro nahrávání map z edice CD MapSource či BlueChart, plus zabudovaný elektronický magnetický kompas a barometrický výškoměr.Copyright © 2002-2005 CETTRA, s. r. o. & RAMON COMMUNICATION, s r. o. Všechna práva vyhrazena. 
radiostanice Motorola a PMR vysílačky