Homepage www.ramon.cz

   Radiostanice
   GPS
   GPS aplikace
   Mobilní telefony
   Odposlech
   Společné antény
   Informace o nás


Magellan
Ruční GPS přijímače


GPS Sportrak
Nemapový GPS přijímač obsahující světovou databázi o velikosti 1MB s možností dohrávání dat z CD DataSend.
  
SporTrak Map
Mapový GPS přijímač obsahující mapu Evropy o velikosti 2 MB, možnost dohrání podrobných map do paměti o velikosti 6 MB z CD Mapsend Streets Europe. V ceně poutko a datový kabel pro komunikaci s PC.
  
SporTrak Pro
Mapový GPS přijímač obsahující mapu Evropy o velikosti 9 MB, možnost dohrání podrobných map do paměti o velikosti 23 MB z CD Mapsend Streets Europe. V ceně poutko a datový kabel pro komunikaci s PC.
  
Meridian Marine
GPS přijímač s mapovým podkladem Evropy o velikosti 16 MB, možnost dohrání podrobných map na paměťovou kartu z CD Mapsend Streets Europe. V ceně datový kabel pro komunikaci s PC a paměťová karta 16 MB.
  
Meridian Platinum
Ruční GPS přijímač s mapou východní i západní Evropy, s vestavěným barometrickým výškoměrem a magnetickým kompasem. Obsahuje světovou i námořní databázi.
  
Meridian Color
Barevný GPS přijímač s mapovým podkladem Evropy o velikosti 16 MB, možnost dohrání podrobných map na paměťovou kartu z CD Mapsend Streets Europe. V ceně datový kabel pro komunikaci s PC a paměťová karta 16 MB.
  
NAVMAN GPS
12-ti kanálový GPS modul, který z Vašeho Palmu udělá luxusní GPS příjímač. Modul je určen k "naklapnutí" na přístroj PALM IIIe, IIIc, V, VII.Copyright © 2002-2005 CETTRA, s. r. o. & RAMON COMMUNICATION, s r. o. Všechna práva vyhrazena. 
radiostanice Motorola a PMR vysílačky