Homepage www.ramon.cz

   Radiostanice
- přenosné
- mobilní
- info
- ceníky
   GPS
   GPS aplikace
   Mobilní telefony
   Odposlech
   Společné antény
   Informace o nás


Motorola CP040
Radiostanice Commercial řady - hodnota a jednoduchost v dlani vaší ruky.Radiostanice CP040 je určená pro menší a střední obchodní centra a hypermarkety, pro zemědělství, bezpečnostní služby a menší výrobní a průmyslové podniky. Radiostanice nabízí 4 komunikační kanály, a její uživatelné nejsou nuceni podstoupit školení, protože způsob ovládání a funkce nejsou vůbec složité. Management může monitorovat veškerý hovorový provoz a okamžitě předávat zprávy celému týmu i přes to, že se pohybují ve velkém prostoru.

Jednoduchá obsluha
Radiostanici CP040 můžete používat během sekundy díky masivním a jasně označeným tlačítkům, robustnímu otočnému přepínači kanálů, otočnému regulátoru hlasitosti a tříbarevnému LED indikátoru. Komfort ovládání zvyšují i dvě programovatelné tlačítka, které mohou být nastavené tak, aby umožňovali okamžitý přístup ke čtyřem nejčastěji používaným funkcím. Tím se stává Vaše komunikace ještě jednodušší.

Cílová komunikace
Se čtyřmi kanály můžete být v kontaktu s velkou skupinou Vašich spolupracovníků, nebo změnou kanálu diskutovat o komplikovaném tématu přímo s jediným uživatelem.

Zůstaňte v kontaktu
CP040 je možné nastavit na nízký, nebo vysoký výkon. Tím je pro uživatele zajištěna velmi dlouhá doba životnosti baterie a tedy i provozu a CP040 může pracovat až 19 hodin na jedno nabití baterie. Dlouhou životnost baterie na jedno nabití je možné dosáhnout právě přepnutím radiostanice na nízký výkon v situacích, kdy se Vaši spolupracovníci nacházejí ve vaší blízkosti a kdy není nutný plný vysílací výkon. Tímto způsobem provozu rapidně prodloužíte požadovanou životnost baterie na jedno nabití.

Motorola kvalita
CP040 splňuje nejpřísnější normy bezpečnosti a odolnosti při provozu. Radiostanice splňuje normy EU, ale i americké vojenské standardy odolnosti MIL-STD 810F, stejně jako IP54 standard na odolnost vůči okolnímu prostředí. CP040 prošla zrychleným testem životnosti (Motorola Accelerated Life test), který simuluje 5 let náročného provozu.

Dokonalý zvuk
Motorola přichází na trh se svými dlouhodobými zkušenostmi v navrhování a výrobě radiostanic. Proto i CP040 nabízí výjimečnou kvalitu zpracovávaného zvuku díky technologie komprese hlasu X-Pand firmy Motorola

Přizpůsobitelnost
Tak jako je již standardně očekáváno od Motoroly, i CP040 podporuje použití široké škály příslušenství od baterií, audio souprav až po příslušenství sloužící k většímu komfortu při používání radiostanice, a pro specifická uživatelská řešení.
Sumář funkcí a možností
CP040 je ve standardní sadě dodávána s LiIon 1600 mAh baterií a nabíječem, klipsem na opasek a anténou. Audio příslušenství je shodné jako pro P040/080 a GP300 a P110. Podporuje PL (volně definovatelné) a DPL pro příjem a vysílání. Signalizaci MDC1200 je možné nastavit pro příjem i vysílání, DTMF pouze pro vysílání a Quik-Call II je možné nastavit pouze příjem. Stanice podporuje sledování provozu na více kanálech - Scan, nastavení kanálové rozteče 12.5/20/25 kHz, dvě úrovně vysílacího výkonu, omezení délky vysílání atd.Základní specifikace

Kmitočet
146-174 pro VHF, nebo 438-470 pro UHF

Počet kanálů
4 kanály

Rozměry
V x Š x H (obrys stanice bez ovladačů)
se standardní LiIon baterií:
130 x 62 x 42 mm


Hmotnost
se standardní LiIon baterií:
376 g


Provozní kmitočty
celá šířka provozního pásma
VHF 146 - 174 MHz
UHF 438-470 MHz


Kanálová rozteč
programovatelná
12.5 / 20 /25 kHz


Vysílací výkon
programovatelný
VHF max. 5W
UHF max. 4W


Provozní doba
průměrná provozní doba v cyklu 5/5/90 (poměr vysílání/příjem/stand-by)
se standardní LiIon baterií:
1W 17 hod., 5(4)W 12 hod.

s NiMH baterií:
1W 13 hod., 5(4)W 10 hod.

s High Capacity LiIon baterií:
1W 19 hod., 5(4)W 14 hod.
Copyright © 2002-2005 CETTRA, s. r. o. & RAMON COMMUNICATION, s r. o. Všechna práva vyhrazena. 
radiostanice Motorola a PMR vysílačky